[vc_row][vc_column][vc_column_text]

اگر شما ازتولید کننده گان و وارد کنندگان یا فروشگاه دارانی هستید و  محصولی در رابطه با حوزه کاری این شرکت دارید تهران صنعت این امکان را فراهم نموده است که بتوانید کالای با کیفیت  خود را در وبسایت اینترنتی تهران صنعت به فروش  برسانید .

این مجموعه به سابقه طولانی در امر فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات نظافت صنعتی ، داشتن تیمی مجرب و با سابقه ، همکاری با ادارات و ارگانها میتواند با ایجاد یک رابطه برد – برد شما را در فروش محصولاتتان یاری نماید .

جهت انجام این امر لطفا پس از ثبت نام در سایت نام و نام خانوادگی  و عنوان محصولات خود را به  آدرس تلگرام @TSDCO  ارسال بفرمایید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بیشتر با شما تماس گرفته شود .

در صورت موافقت طرفین جهت همکاری متقابل ، پس از مراحل کسب  اطلاعات محصولات شما در سایت تهران صنعت درج و فعالیت فروش و بازاریابی روی آن صورت میگیرد .

[/vc_column_text][vc_single_image image=”1411″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

فروشنده حقیقی و حقوقی

فروشنده حقیقی: صاحبان کالا دارای جواز کسب یا پروانه فعالیت صنعتی با داشتن کارت ملی در مرکز فروشندگان تهران صنعت ثبت نام کند.
فروشنده حقوقی: مجموعه هایی که تحت عنوان  شرکت با کد اقتصادی و گواهی ارزش افزوده ثبت شده اند این شرکت ها می‌توانند بعنوان فروشنده حقوقی با تهران صنعت همکاری نمایند.

 

برخی مزایای همکاری با تهران صنعت :

ثبت نام رایگان  :
ثبت نام در تهران صنعت هیچ هزینه ای را برای شما در بر نداشته و کاملا رایگان است ، بدین صورت شما بصورت رایگان دارای یک فروشگاه اینترنتی رایگان خواهید بود .

 

تبلیغ برند و کالای شما :
با قرار دادن محصولات شما در وب‌سایت تهران صنعت کالای شما اگر فروش هم نرود تبلیغی برای محصولات شما بکار میرود.

 

تسویه نقدی و افزایش نقدینگی بیشتر :
تهران صنعت پرداخت حتی الامکان  نقدی به تامین کنندگان خود را در  اولویت کاری خود قرار داده است.

 

تیم فروش قدرتمند :
این مجموعه با بکارگیری پرسنل مجرب راه را برای فروش محصولات شما بصورت آسان فراهم نموده است .[/vc_column_text][vc_single_image image=”1413″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

دسترسی به بازدید بالا  :
با ثبت محصولات خود در سایت تهران صنعت به بازدید  بالای سایت تهران صنعت دسترسی خواهید داشت.
[/vc_column_text][vc_single_image image=”1412″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]