صدور پیش فاکتور رایگان

فروشگاه اینترنتی تهران صنعت با ۲۰ سال سابقه در تولید و عرضه تجهیزات نظافت صنعتی از جمله انواع جاروبرقی صنعتی، پولیشر و کفشوی، اسکرابر، دستگاه واکس زن کفش، دستگاه کاور کفش، مبل شوی صنعتی ، دست خشک کن ، خوشبو کننده هوا ، مایع ریز اتوماتیک و انواع تجهیزات و قطعات و ملزومات مربوطه  آمادگی خود را جهت مشاوره و صدور پیش فاکتور رایگان با قیمت های رقابتی جهت شرکت ها ، موسسات دولتی اعلام می دارد .

جهت انجام صدور پیش فاکتور پس از انتخاب کالا ابتدا در سایت ثبت نام نموده و یکی از ۳ روش ذیل را برگزینید :

 ۱- در بخش تماس با ما فرم تماس با ما را تکمیل فرمایید ( نوع دستگاه و تعداد آن در قسمت متن پیام ذکر شود)

۲- ارسال پیامک به شماره سامانه پیامک تهران صنعت به شماره  30005066712979   ( نوع دستگاه و تعداد آن در قسمت متن پیام ذکر شود)

 ۳- تماس با تلفن های دفتر مرکزی به شماره های ۵۴۶۰۲۰۰۰-۰۲۱

 

توضیحات مهم :

 پس از درخواست صدور پیش فاکتور در ساعات كاري حداکثر پس از ۹۰ دقیقه ، پیش فاکتور صادر و به شماره فکس ثبت شده توسط شما ارسال خواهد شد چنانچه، به هر علتی این تماس انجام نشد، حتما با شماره تلفن ۵۴۶۰۲۰۰۰-۰۲۱ با ما تماس بگیرید.

 شرایط و شرح خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و مربوط به شرکت سازنده آن کالا میباشد. چنانچه کالای خریداری شده پس از مدت زمان تست کالا، دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت تولید کننده اقدام نماید. بنابراین در پیش فاکتورهای شرکت ممکن است شرایط ضمانت قید نگردد.هیچ مطلبی یافت نشد