مرور بخش دستگاه واکس کفش در سایت Amazon

تورج احسنی یکشنبه 10 آذر 1398 - 13:50
برای اکثر اشخاص جالب است تا بدانند اشخاص دیگر در کشورشان یا در سرتاسر جهان بدنبال چه چیزهایی هستند و در یک مورد خاص نظر و سلیقه آنها به چه صورت می‌باشد . در این مقاله ما دستگاههای واکس کفش را مورد بررسی قرار داده ایم هنگام
برای اکثر اشخاص جالب است تا بدانند اشخاص دیگر در کشورشان یا در سرتاسر جهان بدنبال چه چیزهایی هستند و در یک مورد خاص نظر و سلیقه آنها به چه صورت می‌باشد . در این مقاله ما دستگاههای واکس کفش را مورد بررسی قرار داده ایم هنگام جستجوی معادل انگلیسی دستگاه واکس کفش یعنی “Shoe polishing machine” یا “Shoe shiner machine” می‌باشد سایت آمازون امریکا در رده ۱ پیشنهادات جستجوی گوگل می‌باشد .
به صفحه اصلی باز شده گوگل سری می زنیم تا ببینیم مطرح ترین سایت فروشگاهی جهان به ارائه چه مدلهایی از دستگاههای واکس زنی کفش پرداخته است.
عناوین این صفحه به ۳ قسمت “best seller” و”top rated” و most wished for” قرار دارد.
نوع اول دستگاههای واکس کفش :
در بخش نخست و ردیف اول این صفحه یعنی  پرفروشترین ها دستگاه واکس dual-buffer استند اپ قرار دارند این دستگاه شامل موتور ، برس های جانبی و میله بلندی در بالای موتور  می‌باشد که به عنوان دستگیره حفظ تعادل کاربرد دارد همچنین دکمه استارت دستگاه روی آن قرار دارد. متاسفانه این دستگاه در ایران تولید نمی‌شود .
نوع دوم دستگاههای واکس کفش:
شامل دستگاههای واکس دستی میباشند شامل یک دستگیره دریل مانند و برس گردنده روی آن میباشد که با حرکت گردش افقی روی کفش ها را گردگیری و واکس زنی مینماید . متاسفانه این نوع از دستگاههای واکس کفش نیز در ایران تولید نمیگردد .
واکس زن برقی کفش خانگی
واکس زن دستی کفش
نوع سوم دستگاههای واکس کفش :
این دستگاهها نیز دستگاه واکس خانگی جعبه ای میباشند که در ایران تولید شده و جا افتاده ترند این دستگاههای واکس کفش متشکل از یک کابین جعبه ای شکل و برس ها و مخزن مایع واکس میباشند . جهت مشاهده مدل های این دستگاههای واکس لطفا به بخش دستگاه واکس کفش خانگی مراجعه فرمایید .
دستگاه واکس کفش خانگی
دستگاه واکس کفش خانگی
در این میان خبری از دستگاههای واکس زن اداری نمیباشد و از این میان مشخص است بیشترین مشتریان دستگاههای واکس کفش در امریکا در بخش خانگی قرار دارند. تهران صنعت در راستای بر طرف کردن نیاز و سلیقه مشتریان ایران در برنامه تولیدی خود در حال طراحی دستگاه واکس استنداپ میباشد .
نظرات
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد