درباره ما

خوش آمدید!

 فرآیند خرید همیشه توام با مشکلات و دغدغه های بسیاری بوده است. مشکلاتی نظیر:

– عدم آشنایی با تنوع محصولات، ویژگی ها و کاربری آنها

– عدم امکان بررسی تمامی محصولات با نام های تجاری و مدل های مختلف در یکجا

– عدم دسترسی به اطلاعات مناسب و بی طرفانه برای بررسی محصولات

– مشکل در یافتن مراکز خرید مناسب و عدم اعتماد کافی به برخی مراکز خرید از جهت قیمت، کیفیت و اطلاعات ارائه شده برای خرید

– کمبود زمان برای بررسی، انتخاب و خرید محصولات

درباره ما تهران صنعت

این مشکلات همواره در مورد محصولاتی که از لحاظ مشخصات فنی دارای پیچیدگی های خاصی هستند و از طرفی طیف گسترده ای از مصرف کنندگان را در بر میگیرند توجه بیشتری را به خود جلب کرده است.همچنین، وجود نهادی که به نقد و بررسی کارشناسانه و صادقانه این محصولات بپردازد و به منظور انتخاب محصولات، نتایج آن را در اختیار عموم  قرار دهد بینهایت ضروری است.

مجموعه تولیدی صنعتی تهران صنعت در سال ۱۳۷۲ در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع  فعالیت خود را  در زمینه طراحی، تولید و توزیع تجهیزات نظافت صنعتی شامل انواع جاروبرقی صنعتی, دستگاه واکس کفش, زمینشوی و کفشوی صنعتی, سطل زباله, تی شوی, دست خشک کن, صابون ریز اتوماتیک آغاز نمود و در طول سالیان متمادی با پشتکار فراوان توانست علاوه بر رفع نیاز بازار داخلی و کسب رضایت مشتریان موفق به ارتقاء تنوع و سطح کیفی محصولی گردد.

 

لیست مشتریان ما موید این نکته است که به اعتقاد این مجموعه فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز تعهد ما به شما مشتریان گرامی میباشد .

 

سایت نقد و بررسی و فروش تهران صنعت (تهران صنعت دات کام) با ۲۰ سال تجربه در زمینه طراحی ، مشاوره و تولید دستگاه‌های نظافت صنعتی پس از ماه ها بررسی موشکافانه فرآیند خرید اینگونه کالاها توسط مصرف کنندگان و فضای حاکم بر بازار عرضه و تقاضای این محصولات که متاسفانه خالی از مشکلات و نابسامانی هایی هم نیست، در زمستان ۱۳۷۱ راه اندازی شد.

 

هدف و امید اصلی ما در این فعالیت، ارائه خدمات مناسب حال مصرف کنندگان جهت دریافت مشاوره و تسهیل در فرآیند انتخاب محصولات با توجه به نیازهای کاربردی آنان بوده و با این امید که بتوانیم مصرف کنندگان اینگونه کالاها را با تنوع محصولات و ویژگی ها و کاربری آنها آشنا نماییم فعالیت خود را در گام اول در  8 گروه اصلی جاروبرقی صنعتی، جاروبرقی نیمه صنعتی ، کفشوی و پولیشر ، دستگاه واکس کفش، اسکرابر،  دست خشک کن، مایع ریز اتوماتیک، تی شوی آغاز کرده ایم.

 گام بعدی توسعه کیفی خدمات ارائه شده در این ۸ گروه بوده و سعی خواهیم داشت به عمق و غنای اطلاعات و نقد و بررسی های موجود در سایت بیفزاییم.

 در گام های بعدی نیز سعی خواهیم داشت با توسعه محصولات به دسته های دیگر، پاسخگوی سایر نیازهای اطلاعاتی مشتریان نیز باشیم.