راهنمای خرید

۱- نحوه انتخاب محصول

شما می توانید با استفاده از دسته بندی محصولات که در قسمت راست سایت قرار دارد دسته بندی مورد نظر را انتخاب و با توجه به نیازهای کاربردی و نیز سلایق و تشخیص خود، با انتخاب شرایط جستجو، مدل هایی را که با شرایط جستجوی تعیین شده از طرف شما مطابقت دارند بررسی کنید.

 

این کار با ساده تر کردن فرآیند انتخاب از میان تنوع بسیار زیاد مدل ها، به شما کمک خواهد کرد مستقیماً بر روی مدل هایی متمرکز شوید که بیشترین مطابقت را با نیازهای شما دارند.

برای بررسی بیشتر مدل ها حتماً بر روی  “عکس محصول” و یا بر روی “عنوان محصول” مورد نظر کلیک کنید تا جزئیات بیشتری را درباره آن مدل مطالعه نمایید.

پس از بررسی مدل های حائز شرایط، می توانید این مدل ها را با استفاده از ابزار مقایسه موجود در سایت با یکدیگر مقایسه کنید و در نهایت به انتخاب نهایی خود برسید. درضمن، چنانچه در مورد انتخاب مدل مورد نظر خود به نتیجه نهایی نرسیدید و به مشاوره تخصصی بیشتری نیاز داشتید، می توانید با بخش مشاوره رایگان تهران صنعت به شماره ۵۴۶۰۲۰۰۰ –۰۲۱ تماس بگیرید. امیدواریم بتوانید مناسب ترین مدل محصول مورد نظرتان را از بین تنوع مدل ها انتخاب کنید.

 

۲- نحوه سفارش محصول مورد نظر

۱- تماس با تلفن های شرکت و ثبت سفارش تلفنی : با شماره تماسهای بخش فروش تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفنی به مسئولین سفارشات تهران صنعت اعلام نمایید.

۲- ثبت نام در سایت و استفاده از گزینه خرید پس از ثبت نام در سایت و ورود به محیط کاربری خود با انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید “اضافه به سبد خرید” و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ثبت سفارش، سفارش شما ثبت شده و کد سفارش جهت پیگیری سفارش در اختیار سفارش دهنده قرار خواهد گرفت .
بعد از ثبت سفارش، در ساعات كاري حداکثر پس از ۴ ساعت  ، همکاران ما از سایت تهران صنعت جهت تائید سفارش و هماهنگی برای ارسال آن با شما تماس خواهند گرفت.

 

۳- نحوه تحویل کالا 

– کلیه سفارشات در شهر تهران بین ۱ تا ۲ روز پس از ثبت  به دست مشتریان خواهد رسید.

– سفارشات شهرستان ها بوسیله باربری ، ترمینال یا تیپاکس ارسال خواهد شد.

– مدت زمان تحویل کالا در تهران بزرگ در روزهای كاري بین ۱ تا ۲ روز  و میانگین زمان تحویل برای شهرستان ها حدود ۱ الی ۵ روز کاری بنا بر محل قرار گیری شهر مورد نظر می باشد.

 

۴- پرداخت وجه سفارش:

۱- مشتریان تهران : پرداخت وجه سفارش بنابر نوع کالا و مبلغ سفارش برای مشتریان تهرانی، به دو صورت پس از تحویل کالا ( پرداخت در محل) و یا واریز و سپس ارسال کالا صورت خواهد گرفت .
۲-  مشتریان شهرستان : نیز می‌بایست وجه سفارش خود را به حساب زیر واریز نموده و پس از آن به واحد فروش تهران صنعت اطلاع دهند تا ترتیب ارسال سفارش آنها طبق شرایط ذکر شده در فوق داده شود.

در صورت تمایل می‌توانید بانک خود را در زیر انتخاب و بر روی آن کلیک نموده و با ورود به سایت اقدام به واریز وجه بصورت آنلاین نمایید (پرداخت وجه در این حالت نیازمند رمز دوم کارت می‌باشد)

 

بازپرداخت وجه 

– تهران صنعت برای کلیه سفارشات تهران و شهرستانها مدت ۲۴ ساعت فرصت تست را از زمان تحویل کالا توسط مشتری جهت اطمینان از صحت و کیفیت کالای خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته است. چنانچه در این باز زمانی هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود، پس از تماس با واحد فروش در صورت ارائه دلیل موجه امکان تعویض کالا وجود خواهد داشت.

– شرایط و شرح خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و به عهده شرکت سازنده آن کالا میباشد. چنانچه کالای خریداری شده پس از مدت زمان تست کالا، دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت تولید و یا وارد کننده اقدام نماید.

 

توضیحات مهم :
– پرداخت وجه سفارش برای سفارشات از تهران در صورت درخواست مشتری پس از تحویل کالای خریداری شده در محل شما صورت خواهد گرفت.
– در ساعات اداری حداکثر تا ۴ ساعت  پس از ثبت سفارش از بخش فروش سایت با شما تماس گرفته خواهد شد. چنانچه، به هر علتی، این تماس انجام نشد، حتما با شماره تلفن ۵۴۶۰۲۰۰۰-۰۲۱ با ما تماس بگیرید.
– چنانچه ثبت سفارش در ساعات غیر اداری باشد، در اولین ساعات اداری روز بعد با شما تماس گرفته خواهد شد.

توجه : تمام قیمت ها در سایت تهران صنعت روزانه به روز می شوند. برای دریافت قیمت محصولات تنها از طریق سایت اقدام نمایید.

کلیه کالاهایی که در سایت حاوی قیمت هستند، قابل سفارش دهی هستند و اعتبار قیمت آنها تا زمان تغییر آن قیمتها در سایت می باشد.

سامانه تلفنی تهران صنعت : ۵۴۶۰۲۰۰۰

آیکون تلگرام تهران صنعتتلگرام :  

عضویت در کانال تلگرام تهران صنعت  : [email protected]

لینک گروه جهت پرسش و پاسخ:  پرسش و پاسخ تلگرام

پست الکترونیک : sale [at] tehransanat.com

 

شماره پیامک :

فروش و خدمات پس از فروش
سامانه پيامك شرکت تهران صنعت به شماره ۳۰۰۰۵۰۶۶۷۱۲۹۷۹ راه‌اندازی شد. مراجعین محترم می‌توانند سفارشات ، نظرات، پیشنهادات و  انتقادات خود را از طریق پیامک به این شماره ارسال نمایند.